Mazda 6: auto dla wymagających

moto / October 21, 2016 / No Comments /

Mazda 6 to bardzo przestronny i wygodny samochód dla wymagających. Jeśli zależy ci na komforcie podróży, odwiedź salon w okolicach Gliwic i zdecyduje się na zakup tego pojazdu. W ten sposób będziesz w stanie wiele zdziałać.

Dobra przyczepność, świetne parametry

Mazda 6 z Gliwic to świetny samochód, który spełnia wymagania najbardziej wymagających klientów. Nie ma w tym zupełnie niczego dziwnego. Jest przestronny, wygodny, świetny w prowadzeniu. Wyprofilowane fotele, funkcjonalna kierownica, a do tego świetna sylwetka. To wszystko powoduje, że zainteresowanie tym samochodem jest znacznie większe. Na uwagę zasługują jednak świetne osiągi. Mazda 6 Gliwice jest jednocześnie przestronna, ale także bardzo zrywna. Bez problemu można nią podróżować zarówno po mieście, jak i na dłuższe trasy. W jednym i drugim przypadku sprawdza się wprost znakomicie. Co ważne, jazda tym samochodem jest fascynująca. Sztywne podwozie sprawia, że auto świetnie trzyma się drogi i znakomicie wchodzi w zakręty, nawet przy bardzo dużych prędkościach. Z kolei wydajny silnik atmosferyczny wpływa na to, że samochód niewiele spala. Dzięki temu będzie można bez przeszkód szusować, jeździć szybko. Nie na darmo mówi się, że Mazda przełamuje konwencje. Do tej pory uważano, że samochody są albo szybkie i świetne w prowadzeniu, albo ekonomiczne. Mazda 6 to absolutne zaprzeczenie tym stereotypom.

Wydajność i zaawansowana automatyka

Mazda 6 to bardzo ekonomiczne auto i to z wielu różnych względów. Na uwagę zasługuje na pewno jego budowa i dobry silnik, ale nie tylko. Mazda 6 jest wykonana z lekkiej blachy o podwyższonej odporności. Dzięki temu auto znacznie szybciej się rozpędza. Poza tym, nie bez znaczenia jest zaawansowana automatyka. Mazdy są bardzo zaawansowane technologicznie. Mają wiele przydatnych funkcji, jak np. i-stop. Mechanizm polega na tym, że kiedy samochód musi na dłużej się zatrzymać, silnik wyłącza się, a jego ponowny rozruch jest bardzo łagodny. To powoduje, ze zainteresowanie tym pojazdem jest tak duże. Kiedy inni kierowcy stoją w korku i niecierpliwie spoglądają na wskaźnik paliwa, kierowcy Mazd siedzą spokojnie. Wiedzą, że ich auto nie spali aż tyle. Przydatny jest także asystent pasa ruchu, który uruchamia sygnał ostrzegawczy w sytuacji, gdy auto nagle zaczyna zjeżdżać z trasy. Nie bez znaczenia jest także Driver alert, który włącza się, kiedy kierowca robi się senny. To znak, że należy zatrzymać się i chwilę odpocząć. Te nowoczesne mechanizmy bardzo poprawiają bezpieczeństwo na drodze.


Tags :

Leave a Reply