Nowoczesne rozwiązania dla dużych i średnich firm

IT / March 1, 2016 / No Comments /

Prowadzenie przedsiębiorstwa to nie lada wyzwanie – poza terminowym wywiązywaniem się z zamówień oraz innych zobowiązań przedsiębiorca jest zobowiązany do rozliczania się z podatków przed fiskusem oraz do przestrzegania litery prawa. Codzienny natłok obowiązków sprawia, że nierzadko przedsiębiorcy zlecają zajmowanie się konkretnymi zagadnieniami innym specjalistom.

Najczęściej dotyczy to spraw księgowych – są one przekazywane biurom podatkowym lub prywatnie działającym księgowym. Skala wydatku na ten cel uzależniona jest od poziomu pomocy udzielanej przez biuro czy specjalistę od finansów. Czy można ten problem rozwiązać inaczej?

Rozwiązanie problemu?

W poszukiwaniu alternatywy dla wynajmowania księgowego z pomocą przychodzą nam specjalistyczne programy do księgowania. Oczywiście ich wykorzystanie wymaga od przedsiębiorcy poświęcenia wielu godzin nauki i wdrażania – zarówno siebie, jak i konkretnych pracowników.

Do innych problemów przedsiębiorców zalicza się również trudność związaną ze sprawami kadrowymi. Pracodawca nie zawsze potrafi zapanować nad aktami personalnymi swoich pracowników, przez co konieczne jest zatrudnienie osobnego specjalisty, który odpowiadać będzie za kadry.
Wszystkie wymienione wyżej problemy można rozwiązać w znacznie prostszy sposób – poprzez wykorzystanie specjalistycznych programów dedykowanych dla firm. Czym są? Gdzie je znaleźć? Jak wykorzystać?

Nowoczesne rozwiązania w firmie

Jednym z najchętniej wybieranych w Polsce programów do wspomagania firm jest CDN XL. Ta specjalistyczna aplikacja została stworzona z myślą o polskich przedsiębiorcach w każdym wieku. Polski język obsługi, przyjazny interfejs oraz intuicyjne poruszanie się po nim to tylko niektóre z zalet programu. W odróżnieniu od innych programów dla firm różni się tym, że działa w chmurze. Co to oznacza?
Wykorzystanie CDN XL nie wymaga tworzenia specjalistycznych baz danych, nie ma potrzeby wykorzystywania dodatkowych serwerów. Wszystkie dane wprowadzone do systemu przechowywane są w chmurze – czyli wirtualnych serwerach, odpowiednio zabezpieczonych hasłami.
Program może zostać zainstalowany na urządzenia mobilne: tablety, laptopy, telefony typu smartfon. Dzięki temu możliwe jest kontrolowanie wybranych modułów bez względu na miejsce – konieczny jest tylko internet. Cały program podzielony jest na moduły dotyczące konkretnych zagadnień: finansów, raportowania, kadr, stanów magazynowych, sprzedaży internetowej i wielu innych.


Leave a Reply