Odwiedź salon Mazda Bytom i skorzystaj z atrakcyjnego finansowania

Motoryzacja / November 25, 2015 / 1 Comment /

Kupno nowego samochodu wydaje się drogie, jednak w dłuższej perspektywie bardzo się opłaca. Przede wszystkim nie trzeba będzie go często serwisować. Starsze roczniki, choć początkowo są tańsze, to trzeba inwestować w naprawy i zużywające się części. W nowych samochodach nie ma potrzeby większych ingerencji. Wystarczy raz do roku zrobić przegląd.

Stać cię na nowy samochód

Wielu kierowców świadomie wybiera auta z rynku wtórnego, bo są tańsze. Tymczasem warto sprawdzić oferty na finansowanie. Większość producentów proponuje system kredytowy w ramach , którego można nabyć dobrej jakości pojazd, a jego spłatę rozłożyć na raty. W ten sposób opłaty będą do udźwignięcia dla przeciętnie zarabiających osób. To bardzo ważne, bo można w ten sposób zyskać dobre auto, którym poruszanie się na drodze będzie bezpieczne. Co ważne jego eksploatację będzie dłuższa niż używanych pojazdów. Trzeba tylko pamiętać, by wszystkie naprawy i przeglądy wykonywać w autoryzowanym serwisie. To istotne, bo wtedy zyskamy pewność, że czynności będą przeprowadzone z należytą starannością, a my będziemy się mogli cieszyć ze sprawnego i w pełni profesjonalnego pojazdu. Przy ewentualnej odsprzedaży zyskamy nawet kilka tys. zł więcej. Co więcej auto będzie nam dobrze służyło. Nie powinno się również często psuć. Żeby skorzystać z możliwości finansowania, dobrze jest postawić na najbliższy salon Mazda Bytom. Obecny na miejscu konsultant zaproponuje nam indywidulaną ofertę. W ten sposób w jednym miejscu będzie można załatwić wszystkie formalności i wyjechać nowym samochodem, który nie jest w całości opłacony.

Skorzystaj z jazdy próbnej

Zanim zdecydujemy się zainwestować w dany model, musimy wiedzieć czego tak naprawdę potrzebujemy. Jeśli z samochodu będziemy korzystać na co dzień, niezastąpiony może się okazać typowo miejski egzemplarz. Z kolei jeśli lepiej się czujemy, kiedy otacza nas szeroka przestrzeń, można postawić na suvy lub crossovery. Oczywiście same parametry techniczne i opnie innych użytkowników, a także dane dotyczące spalania to nie wszystko. Dobrze jest odwiedzić najbliższy salon Mazda Bytom, by skorzystać z jazdy próbnej. W ten sposób przekonamy się, że prowadzenie tych japońskich samochodów jest wyjątkowo proste i nie nastręcza specjalnych trudności. To powinno nas przekonać do zakupu. Musimy czuć to coś co sprawia, że nie będziemy chcieli prowadzić innego auta. Dobrze jest skorzystać z takiej możliwości, tym bardziej że jazda testowa jest całkowicie za darmo i do niczego nie zobowiązuje.


Tags : |

Comment ( 1 )

Leave a Reply